Monitoring, Alarmy

Zabezpieczymy Twoje mienie (Firmę, Dom, Auto, Motocykl), poprzez instalację cyfrowego monitoringu z zestawem kamer na podczerwień lub ukrytych z rejestracją dźwięku. Zainstalujemy alarm z czujnikami dymu. Prowadzimy Sprzedaż Autoalarmów z powiadomieniem na telefon.

Artist's interpretation of article headline

Przyciemnianie szyb

Prowadzimy sprzedaż i instalację folii okiennych. Oklejamy szyby samochodowe nierysowalną i atestowaną folią UV z tlenkami tytanu. Zabezpieczamy szyby wystawowe folią antywłamaniową a także szyby chal produkcyjnych folią antystłuczeniową.

Artist's interpretation of article headline

Reklamy

Wykonujemy reklamy z folii PVC ciętej ploterowo lub nadrukiem cyfrowym. Oferujemy banery plandekowe, kasetony świetlne, wystawy sklepowe folią OneWayVision (od ulicy widać reklamę ale nie to co jest wewnątrz a od sklepu widać ulicę). Reklamy na samochodach i tablicach wolnostojących.

Artist's interpretation of article headline

Kasy fiskalne, Komputery

Prowadzimy sprzedaż i fiskalizację (wdrożenie) kas sklepowych jak i również drukarek fiskalnych, wag, metkownic itp. W ofercie posiadamy komputery stacjonarne, notebooki, oprogramowanie do prowadzenia sprzedaży i księgowości.

Artist's interpretation of article headline

Dewiza firmy:

Przy wszelkich usługach i naprawach kierujemy się dewizą: SZYBKO - TANIO - DOBRZE lecz dwa czynniki wykluczaja trzeci, czyli są trzy warianty do wyboru przez klienta w momencie zlecenia:

1. SZYBKO i TANIO - nie będzie DOBRZE

2. TANIO i DOBRZE - nie będzie SZYBKO

3. SZYBKO i DOBRZE - nie będzie TANIO

Polecane naprawy:

Wszelki sprzęt elektroniczny i elektromechaniczny:

Komputery -reinstalacje systemów, -rozbudowa i modyfikacje sprzętowe, -naprawy baterii i matryc w notebookach, -diagnostyka awarii

Monitory LCD -naprawa podświetlenia i zasilania

Drukarki laserowe -konserwacje i naprawy mechanizmów

Alarmy, Domofony, Monitoring -naprawy i rozbudowy systemów zabezpieczeń

Radia CB -przestrajanie, -naprawa, -strojenie anten

Elektronika samochodowa -drobne naprawy i instalacje (np. światła dzienne, radia itp.).